Niedziela, 14 sierpnia 2022r.

• Dziękujemy mieszkańcom z Bartłomiejowic za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z Mareczek.
  • Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone na programy pomocowe realizowane przez Caritas.
  • Jutro przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszach Świętych będzie błogosławieństwo zbóż, ziół i owoców. Msza Święta o godz. 1700 będzie w Kęble.
  • Zbliżają się uroczystości związane z rocznicą koronacji Figury Matki Bożej Kębelskiej. Zadbajmy o wystrój i porządek przy stacjach różańcowych na placu Maryjnym.
  • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp. Eugeniusza Czepińskiego i śp. Leszka Wrzesińskiego