Niedziela, 3 lipca 2022
• Dziękujemy wczorajszym nowożeńcom za ubranie kościoła kwiatami. Na następną niedzielę prosimy o to mieszkańców Celejowi.
• W sobotę, 9 lipca będzie czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy mszą św. w Kęble o godz. 1800.
• Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Można również wspomóc fundusz pielgrzymkowy „Idę z Tobą”.
• W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. przedstawiciele Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Wąwolnicy będą prowadzić zbiórkę funduszy na renowację zabytkowej figury św. Jana Nepomucena z 1743 r.
• Klub Seniora z siedzibą w budynku szkoły w Rąblowie posiada wolne miejsca. Zapraszamy do uczestnictwa w klubie osoby z Gminy Wąwolnica w wieku 60 lat i więcej. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Wąwolnicy.
• Decyzją ks. Arcybiskupa odchodzi z naszej parafii ks. Artur Sura. Został mianowany proboszczem parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żmudzi.
• W minionym tygodniu zmarła † Janina Krzeszowiak. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.