Niedziela, 1 maja 2022
• Rozpoczął się miesiąc maj w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w dni zwykłe po mszy św. o 1800, a w niedziele i święta o godz. 1630. Różaniec w niedziele i święta będzie po mszy św. o 1200. Zachęcamy do śpiewu Litanii Loretańskiej również przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.
• Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego w sali domu pielgrzyma we wtorki o godz. 1600.
• Od 1 maja do pierwszej niedzieli września w dni powszednie o godz. 1200 będzie odprawiana msza św. w Kaplicy Matki Bożej.
3 maja w Uroczystość NMP Królowej Polski msze św. będą w porządku niedzielnym. O godz. 1030 będzie msza św. w intencji Ojczyzny, strażaków i Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Wąwolnicy. Tego dnia będziemy gościli ks. Emila Mazura i młodzież ze SMALu – Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Po mszach św. będzie zbiórka do puszki na organizację tego wydarzenia.
• W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek o 1700 będzie „Godzina Święta”
• W sobotę 7 maja będzie czuwanie fatimskie, które rozpoczniemy mszą św. o 1800 przy kaplicy w Kęble. Po mszy św. będzie procesja do bazyliki. Modlitwy zakończą się mszą św. o północy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.