Niedziela, 6 lutego 2022
• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. W kaplicy Matki Bożej przez cały dzień jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy.
• W piątek, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W 1858 roku Maryja objawiła się Bernadecie Soubirous w Grocie Massabielskiej. Wzywała wówczas do modlitwy i pokuty. Dziś Lourdes to jedno z najbardziej znanych sanktuariów maryjnych na świecie. Słynie z wielu pielgrzymek oraz licznych uzdrowień duszy i ciała. Dzień wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes jest obchodzony także jako Światowy Dzień Chorych. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia. Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia będzie o godz. 11:00
• W sobotę, 12 lutego będzie czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 18:00. Rozważania różańcowe poprowadzą:
I – Młodzież
II – Legion Maryi
III – Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe
IV – Nieustający Różaniec i Kółka Różańcowe
Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
• Dziś przed kościołem młodzież z KSM zorganizowała kiermasz ciast. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na bal dla dzieci, który planowany jest 19 lutego o godz. 16:00 u Sióstr Kapucynek. Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.

• W minionym tygodniu zmarli:
† Marta Kotlińska l. 81
† Władysława Koput l. 86
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.