IV Niedziela Adwentu – 19 grudnia 2021
• 24 grudnia w wigilię Bożego Narodzenia nie będzie mszy św. o 1800. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura Pisma św. o narodzeniu Pana Jezusa, dzielenie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd. Niech czas świąt będzie dla nas czasem szczególnego zainteresowania się ludźmi biednymi i samotnymi. Pasterka będzie sprawowana i intencji parafian o godz. 2400. W Niezabitowie o godz. 2200. Zapraszamy.
• 25 grudnia będziemy obchodzili Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. będą o godz. 900; 1030; 1200; 1700. Nie będzie mszy św. o 730.
• Opłatki na stół wigilijny są do nabycia w zakrystii oraz sklepie na parkingu. Są jeszcze świece Caritas i kalendarze na 2022 r. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe ofiary składane przy okazji otrzymywania opłatków.
• Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku ofiarowali choinki do kościoła.
• Również w tym roku nie będzie wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie. Będzie możliwość indywidualnego zapraszania kapłana do modlitwy i błogosławieństwa domu. Z tej racji do wszystkich parafian wystosowaliśmy życzenia, które zostaną dostarczone w tym tygodniu.

• W minionym tygodniu zmarli:
† Jan Kozak l.78
† Henryka Rodzik l.85
† Jarosław Kowalik l.64
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.