II Niedziela Adwentu - 5 grudnia 2021
• Dziś rozpoczęły się rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. Przemysław Przyślak. PROGRAM >>>
• W zakrystii i sklepie na parkingu są do nabycia świece Caritas oraz kalendarze na 2022r.
• W zakrystii można zapisywać chorych, których będziemy odwiedzać z posługą sakramentalną w piątek 10 grudnia od godz. 900.
• Chętni, którzy chcą ofiarować choinki do kościoła na święta mogą to zgłaszać w zakrystii.
• W środę będziemy obchodzić Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Czuwanie modlitewne przed tą uroczystością rozpocznie się we wtorek po mszy św. o godz. 1900. Zakończymy Mszą św. o północy.
• Zachęcamy do obejrzenia filmu o św. Bracie Albercie pt. NĘDZARZ I MADAME. Film będzie wyświetlany w kinie w Nałęczowie w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę.
• W minionym tygodniu zmarli:

† Barbara Ścibior l.83
† Alicja Sochalska l.52
† Marianna Fiut l.86
† Krystyna Wrótniak l.88
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.