I Niedziela Adwentu 29 listopada 2020
• Rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny. Okres Adwentu, w który wkraczamy na podwójny charakter: jest oczekiwaniem na powtórne przyjście Chrystusa przy końcu czasów oraz czasem naszego przygotowania do radosnego przeżycia świąt Bożego Narodzenia.
• Najpiękniejszym wzorem przezywania adwentu jest Matka Najświętsza. W głębszym przeżyciu tego czasu pomogą nam codzienne msze św. roratnie o godz. 630, sakrament spowiedzi oraz osobiste postanowienia.
• Wzorem lat ubiegłych nasze roraty ubogaci program formacyjny zaproponowany przez redakcję Małego Gościa Niedzielnego pt. „Cud na cudami”. Skupiać się będziemy na temacie Eucharystii. Na msze św. roratnie zapraszamy dzieci i dorosłych.
• Godzinki o NMP będą codziennie o godz. 600.
• W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź będzie przed każdą mszą św. W czwartek o godz. 1700 będzie „Godzina Święta”
• Prosimy o prenumeratę „Rycerza Niepokalanej” na 2021 r. Cena 60zł
• Rozpoczęliśmy sezon grzewczy w naszej bazylice.
• Opłatki na stół wigilijny można nabywać w niedziele przed i po każdej mszy św. w kaplicy pogrzebowej. Natomiast w ciągu tygodnia w zakrystii i w sklepie na parkingu. Ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na spłatę długu za prace związane z ogrzewaniem bazyliki.
• Dziękujemy na uregulowanie „pokładnego”. Dzięki temu udało się wykonać część chodnika na cmentarzu.
• W zakrystii i w sklepie na parkingu są już do nabycia świece wigilijne
• Ofiary na potrzeby kościoła złożyli:

Od Rady Parafialnej z Obliźniaka, Fiodorówki i Zofianka – 800 zł
Od Rady Parafialnej z Niezabitowa – 800 zł
Bezimienna z Zarzeki – 500 zł
Bezimienna z Rogalowa – 150 zł
• W minionym tygodniu zmarli:
† Marta Wnuk
† Barbara Zychniarz
† Andrzej Wójciak
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Konto parafii: PKO BP I o/Lublin