Niedziela, 15 maja 2022
• 22 maja o godz. 1200 będzie uroczystość I Komunii św. dla dzieci kl. 3. Spowiedź dla dzieci, rodziców i wszystkich chętnych będzie w sobotę o godz. 1600.
• Jutro, 16 maja będziemy obchodzili święto św. Andrzeja Boboli.
• W tym tygodniu rozpoczynamy nabożeństwa poświęcenia pól. Godz. 1900.
Poniedziałek – Karmanowice, Kolonia Drzewce, Rogalów
Wtorek – Zgórzyńskie
Środa – Huta, Mareczki
Czwartek – Bartłomiejowice, Obliźniak
Piątek – Zofianka, Kolonia Wąwolnica, Zawada
• W minionym tygodniu zmarli:

3 maja 2022 ks. Emil Mazur wraz z grupą młodzieży promował SMAL czyli Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej, które już od 10 lat odbywa się Garbowie.

Informujemy, że nabożeństwa o uzdrowienie duszy i ciała nadal odbywają się w 4 sobotę miesiąca. Modlitwom będzie przewodniczył egzorcysta diecezjalny ks. Marian Bartnik. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w sobotę 28 maja o godz. 18:00.

Prosimy o wypełnienie Deklaracji Dysponenta Grobu, które są do pobrania ze strony internetowej cmentarza, kancelarii lub ze sklepu na parkingu. Deklaracje trzeba dostarczyć do kancelarii parafialnej. Informujemy, że do dnia 01.11.2021 r. upływa termin płatności tzw. “pokładnego” na cmentarzu.

Wiele osób przybywało do Sanktuarium w Wąwolnicy i prosiło ks. Jana o wysłuchanie, poradę duchową, modlitwę i spowiedź. On zaś dla każdego znajdował czas i modlił się prosząc o wstawiennictwo Matkę Bożą Kębelską. Wielokrotnie dzięki tej modlitwie działy się cuda. Prosimy wszystkich, którzy korzystali z pomocy ks. Jana o składanie świadectw o jego posłudze. Można je przesyłać listownie lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.