Niedziela, 6 XI 2022r.

• W piątek 11 XI będziemy obchodzić 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza Święta w intencji Ojczyzny będzie o godz. 1000. Pozostałe Msze Święte będą o godz. 700 i 1800. W Niezabitowie o godz. 900 (wypominki).
  • W sobotę 12 XI będzie czywanie fatimskie. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 1800. Rozważania różańcowe prowadzą: cz.I - młodzież; cz.II Legion Maryi;cz.III Koło Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe; cz.IV Krąg Biblijny i Nieustający Różaniec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne. Bóg zapłać!
  • Prosimy o zgłoszenie kandydatur na wybory do rad duszpasterskich.
  • Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca jest wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Matki Bożej.
  • Siostry Kapucynki NSJ zapraszają na warsztaty - skupienie biblijne, które rozpocznie się w przyszłą sobotę 12 listopada o godzinie 1400 w domu zakonnym sióstr. Więcej informacji na plakacie przed kościołem. Zapraszamy serdecznie.
  • W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy: Śp. Adelę Wawer l.92  i Śp. Irenę Sidorowicz l. 92. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.