III Niedziela Adwentu 13 grudnia 2020
Zachęcamy parafian do przystępowania do sakramentu pokuty. Spowiedź przed każdą mszą św.
• Od 16 grudnia po mszy św. roratniej będzie nowenna do Bożego Narodzenia. Zapraszamy
• Dziś rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
• W piątek 18 grudnia kapłani będą odwiedzać chorych w domach. Zapisy przyjmowane są w zakrystii lub telefonicznie.
• Za pracę dla parafii dziękujemy: panu Jackowi Kłosińskiemu, Sławkowi Turkowi, Pawłowi Kamińskiemu, Grzegorzowi Gajkosiowi, Sławkowi Kobiałce. Dziękujemy Adamowi i Bożenie Łuszczyńskim za udostępnienie miejsca na przechowanie konfesjonałów. Bóg zapłać.
• Opłatki na stół wigilijny można nabywać w niedziele przed i po każdej mszy św. w kaplicy pogrzebowej. Natomiast w ciągu tygodnia w zakrystii i w sklepie na parkingu.
• Ofiary na potrzeby kościoła złożyli:

Fiut Anna i Dariusz – 200 zł
Bezimienna z Zarzeki – 300 zł
Bezimienna z Zofianka – 200 zł
Bezimienna z Piotrowic – 100 zł
Bezimienna z Łopatek – 100 zł
Bezimienna z Huty – 100 zł
Bezimienna z ul. Lubelskiej – 100 zł Bóg zapłać!
• W minionym tygodniu zmarli:
† Genowefa Paciejewska
† Kazimierz Majchrzak
† Piotr Pyska
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Konto parafii: PKO BP I o/Lublin