Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada 2020
• Dziękujemy mieszkańcom z ul. Lubelskiej za ubranie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców z Rynku, ul. Gosławskiego i ul. 3 Maja.
2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w tym dniu będą o godz. 700, 900, 1100, 1800.
• Przez cały miesiąc listopad wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz, kościół, pomodlą się w intencjach Ojca św., mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.
• Przez cały miesiąc listopad w dni zwykłe o godz. 1730 będziemy odmawiać różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach, a w niedziele listopada o godz. 1700 będą msze św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach. Zapraszamy.
• Wypominki można składać do puszki, która wystawiona jest przy wejściu do bazyliki.
• W najbliższych dniach będzie zamknięta biblioteka parafialna. W celu wymiany książek zapraszamy dopiero 15 listopada.
W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi będzie przed każdą mszą św. W I piątek msze św. będą w bazylice o godz. 700; 1600;1800
• W sobotę 7 listopada będzie czuwanie fatimskie. Rozpoczniemy mszą św. o godz. 2000. Rozważania różańcowe poprowadzą: cz. I – Młodzież; cz. II – Legion Maryi; cz. III – Koła Przyjaciół Radia Maryja i Kółka Różańcowe; cz. IV – Kółka Różańcowe i Nieustający Różaniec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
• Ofiary na potrzeby kościoła złożyli:

Bezimienna z Bartłomiejowic – 1500 zł
Bezimienna z Warszawy – 500 zł
Bezimienna z Mareczek – 500 zł
Bezimienna z Huty – 300 zł
Bezimienna z Łąk – 300 zł
Bezimienna z Mareczek – 200 zł
Bezimienna z Huty – 200 zł
Bezimienna z Niezabitowa – 100 zł
Bezimienna z Łąk – 100 zł
Bóg zapłać!
• W minionym tygodniu zmarli:
† Jerzy Grabczak
† Mieczysław Wyrostek
† Andrzej Dobraczyński
† Zdzisława Łubkowska
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.