Niedziela 25 października 2020
• W przyszłą niedzielę 1 listopada będziemy obchodzić uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu będą jak w każdą niedzielę. Ze względu na sytuację pandemii wszystkie msze św. 1 i 2 listopada będą w bazylice.
• W poniedziałek 2 listopada wypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w tym dniu w naszej parafii będą o godz. 700, 900, 1100, 1800.
• Przez cały miesiąc listopad wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz, kościół i pomodlą się w intencjach Ojca św. mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.
• Przez cały miesiąc listopad w dni zwykłe o godz. 1730 będziemy odmawiać różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach, a w niedziele o godz. 1700 będą msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
• Ofiary tacowe z ostatniej niedzieli tj. 18 października, przeznaczone na spłatę długu, wyniosły 15224 zł. Bóg zapłać!
• Zapraszamy i zachęcamy do zakupy cegiełki w formie albumu: „Wąwolnica Lubelska Częstochowa” Cena 50zł. Zebrane fundusze będą przeznaczone na spłatę długu zaciągniętego na termomodernizację bazyliki. Albumy do nabycia w sklepie przy parkingu.
• Dzisiejsze ofiary tacowe przeznaczone są na misje.
• Ofiary na potrzeby kościoła złożyli:

Bezimienna – 400 zł
Bezimienna z Łopatek – 500 zł
Bezimienna z Kol. Drzewce – 500 zł
Bezimienna z Nałęczowa – 450 zł
Bezimienna z Huty – 100 zł
Bezimienna z ul. Lubelskiej – 100 zł
Bezimienna z Wilkowa – 50 zł
Bezimienna – 100 zł  Bóg zapłać!
• W minionym tygodniu zmarli:
† Tadeusz Koput
† Krystyna Łuszczyńska
† Roman Piekoś
† Irena Michota
† Zofia Sadurska
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.